Zamość
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Zamość
Zamość
BIP
doradcy
CWW

Konsultanci

01.09.2017

Harmonogram dyżurów i konsultacji

NAUCZYCIELE KONSULTANCI LSCDN ODDZIAŁ W ZAMOŚCIU

Kierownik

  • Artur Gontarz - konsultant ds. wspomagania szkół w zakresie edukacji zawodowej (specjalnośc: edukacja zawodowa i kształcenia ustawiczne)
    kontakt: tel. 84 639 30 20; 84 638 43 96; 608 020 017,   
    gontarz@xl.wp.pl
    agontarz@lscdn.pl

Konsultanci

  • Anna Biskupska - konsultant ds. wspomagania szkół  w zakresie realizacji podstawy programowej przedmiotów matematyczno - przyrodniczych (specjalność: edukacja matematyczna)
    kontakt:
    wislowiec@poczta.onet.pl
    abiskupska@lscdn.pl

     
  • Beata Chmura - konsultant ds. wspomagania szkół  w zakresie realizacji podstawy programowej przedmiotów humanistycznych (specjalność: edukacja polonistyczna)
    kontakt: tel. 84 639 23 25,
    beata.chmura@wp.pl
    bchmura@lscdn.pl

     
  • Barbara Czubek - konsultant ds. wspomagania szkół  w zakresie realizacji podstawy programowej przedmiotów matematyczno - przyrodniczych (specjalność: edukacja przyrodnicza i geograficzna)
    kontakt: tel. 604 782 659  
    r.c.t@wp.pl
    bczubek@lscdn.pl

     
  • Małgorzata Czuj  - konsultant ds. wspomagania szkół  w zakresie realizacji podstawy programowej przedmiotów artystycznych (specjalność: edukacja artystyczna)
    kontakt:
    mcplastyka@interia.pl
    mczuj@lscdn.pl

     
  • Joanna Kaczebura - konsultant ds. wspomagania przedszkoli i szkół w zakresie realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego  i edukacji wczesnoszkolnej (specjalność: edukacja wczesnoszkolna)
    kontakt: tel. 792 118 062, 
    jokaczebura@wp.pl
    jkaczebura@lscdn.pl

     
  •  dr Weronika Kołtun - konsultant ds. wspomagania przedszkoli i szkół w zakresie realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego  i edukacji wczesnoszkolnej (specjalność: edukacja wczesnoszkolna)
    kontakt: tel. 605 743 911
    weronikabkoltun@wp.pl
    wkoltun@lscdn.pl

     
  • Bogdan Leszczuk - konsultant ds. wspomagania szkół  w zakresie realizacji podstawy programowej przedmiotów humanistycznych (specjalność: edukacja historyczna, obywatelska i patriotyczna)
    kontakt: tel. 84 638 43 96,
    bleszczu@o2.pl,
    bleszczuk@lscdn.pl

     
  • Grażyna Miller -  konsultant ds. wspomagania szkół i placówek realizacji podstawy programowej przedmiotów humanistycznych (specjalność: edukacja polonistyczna)
    kontaklt: tel. 692 179 684,
    gmiller@interia.pl
    gmiller@lscdn.pl

     
  • Mirosława Podgórska - konsultant ds. wspomagania szkół  w zakresie realizacji podstawy programowej języków obcych i języków mniejszości narodowych (specjalność: język angielski)
    kontakt:
    mir-ka@wp.pl
    mpodgorska@lscdn.pl

     
  • Dorota Pomian - konsultant ds. wspomagania szkół  w zakresie realizacji podstawy programowej języków obcych i języków mniejszości narodowych (specjalność: język rosyjski)
    kontakt:
    dpomian@o2.pl
    dpomian@lscdn.pl

     
  • Małgorzata Spierzak - konsultant ds. wspomagania szkół  w zakresie realizacji podstawy programowej przedmiotów matematyczno - przyrodniczych (specjalność: edukacja matematyczna)
    kontakt:  tel: 506 064 707,   
    mspierzak@o2.pl
    mspierzak@lscdn.pl

     
  • Ks. dr Robert Strus - konsultant ds. katechezy
    kontakt: - tel. 506 086 058, 
    rstrus16@wp.pl
    rstrus@lscdn.pl

     
  • Piotr Szymański - konsultant ds. wspomagania szkół  w zakresie realizacji podstawy programowej wychowania fizycznego (specjalność: kultura fizyczna)
    kontakt: tel. 606 428 892,
    szeptyc@konto.pl
    pszymanski@lscdn.pl 

     
  • dr inż. Agata Waszek - konsultant ds. wspomagania szkół i placówek w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii (specjalność: edukacja informatyczna)
    kontakt: tel. 661 798 478
    agatawaszek@o2.pl
    awaszek@lscdn.pl

     
  • Maria Winiarska - konsultant ds. wspomagania przedszkoli i szkół w zakresie realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego  i edukacji wczesnoszkolnej oraz informacja pedagogiczna i tworzenie sieci współpracy szkół (specjalność: edukacja wczesnoszkolna)
    kontakt: tel.501 504 460,
    m.w.t@wp.pl
    mwiniarska@lscdn.pl

     
  • Alina Wojtyna - konsultant ds. organizowania i doskonalenia zawodowego dyrektorów szkół i placówek w zakresie zarządzania oświatą i ewaluacji wewnętrznej  (specjalność: kadra kierownicza oświaty)
    kontakt: tel. 601 072 097

    awojtyna@lscdn.pl

------------------------------------------------------------------

Pliki do pobrania

Bookmark and Share
Drukuj
pdf
Poleć stronę
Wstecz
Zapoznaj się z ofertą edukacyjną naszego ośrodka
Oferta dostępna na stronach LSCDN