Zamość
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Zamość
Zamość
BIP
doradcy
CWW

Aktualności

 • Usługi Google w pracy nauczyciela

  Zapraszam nauczycieli informatyki, nauczycieli innych specjalności i poziomów kształcenia na kurs doskonalący w zakresie kompetencji cyfrowych społeczeństwa informacyjnego Termin: I spotkanie: 3.10.2018 r. (środa) godz. 14.30 Miejsce: pracownia komputerowa w LSCDN w Zamościu przy ul. Sienkiewicza 5.

 • Wojewódzka Konferencja Pedagogiczna pod hasłem „Szachy dla Niepodległej

  Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu wraz z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli Oddział w Zamościu serdecznie zapraszają na bezpłatną konferencję pedagogiczną pod hasłem „Szachy dla Niepodległej”, która odbędzie się 19 października 2018 roku od godz. 9:00 w Centrum Kultury Filmowej – Stylowy w Zamościu.

 • Narodowe Czytanie Zamość 2018

  Dnia 8 września 2018 roku na Rynku Wielkim w Zamościu miało miejsce Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego pod patronatem Prezydenta Miasta Zamość, Kuratorium Oświaty Delegatura w Zamościu, Książnicy Zamojskiej i zamojskiego Oddziału LSCDN. Naszą instytucję reprezentowali kierownik Artur Gontarz i nauczyciele konsultanci: Grażyna Miller, Bogdan Leszczuk i Beata Chmura.

 • Wyjazd studyjny 'Walory patriotyczne, historyczne i przyrodnicze szkolnej turystyki kulturowej - 100 km aktywności w 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości'

  Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli organizuje dla nauczycieli wszystkich specjalności ogólnokształcących i zawodowych wyjazd studyjny 'Walory patriotyczne, historyczne i przyrodnicze szkolnej turystyki kulturowej; 100 km aktywności w 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości', który odbędzie się od 5 do 7 października br. na Roztoczu.

 • EDUKACJA WŁĄCZAJĄCA NA PIERWSZYCH ETAPACH KSZTAŁCENIA - warsztaty metodyczne

  PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA im. Szymona Szymonowica w Zamościu i LUBELSKIE SAMORZĄDOWE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI serdecznie zapraszają na warsztaty metodyczne - 28 września 2018 r. Rejestracja uczestników - do 16 września2018 r.

 • Informacja o zmianach w organizacji form doskonalenia

  Uprzejmie informujemy, iż z dniem 1 lipca 2018 r. nastąpiła zmiana numerów rachunków bankowych Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz zmiana w organizacji doskonalenia.

Zapoznaj się z ofertą edukacyjną naszego ośrodka
Oferta dostępna na stronach LSCDN